معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت : به زودی همه مراکز توانبخشی معلولان اعم از روزانه و شبانه مجهز به کتابخانه های تخصصی می شوند.

یحیی سخنگویی معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران عنوان کرد: سازمان بهزیستی کشور برای ارتقا علمی و عملی مراکز توانبخشی معلولان اقدام به راه اندازی کتابخانه های تخصصی می کند.

وی با اشاره به اینکه ، اطلاع از وضعیت آخرین یافته های علمی و داشتن اطلاعات کافی در خصوص معلولیت یک ضرورت است ادامه داد: براین اساس سازمان بهزیستی کشور به زودی ، اقدام به راه اندازی کتابخانه های تخصصی در همه مراکز توانبخشی اعم از سالمندان ، بیماران روانی مزمن و ذهنی میکند.

سخنگویی افزود: کتاب های این کتابخانه ها می بایست مربوط به جامعه هدف باشد به عنوان مثال : کتابهایی که در مراکز سالمندان وجود دارد می بایست در خصوص سالمندان باشد تا کارکنان مرکز بتوانند از آن در جهت ارائه خدمات بهتر استفاده نمایند.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور ضمن دعوت از ناشرین خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی کشور از ناشرین دعوت می کند تا نسخه ای از کتابهایی که در خصوص معلولیتها چاپ می شود را در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهند.

یک دیدگاه بگذارید.


 • نظرسنجی

  نظر شما در مورد سایت انتشارات چیست؟

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • ارتباط با انتشارات

  آدرس:

  تهران - میدان امام خمینی-خیابان فیاض بخش- ضلع شمالی پارک شهر - سازمان بهزیستی کشور- طبقه هشتم

  شماره تماس انتشارات

  021 - 66703918

  ایمیل:

  info[@]Ebook-behzisti[dot]ir

 • لوگو انتشارات

  entesharaat