رئیس دبیرخانه شورای فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری نخستین جشنواره کتاب سال بهزیستی همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.


به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، حجت‌الاسلام سیدمهدی سیدمحمدی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ دی امسال است.

وی افزود: گسترش فعالیت‌ های مرتبط با تألیف، ترجمه و نشر و شناسایی و تجلیل از پدیدآورندگان، ناشران، مراکز دانشگاهی و آثار برتر تخصصی حوزه‌های مرتبط با بهزیستی از اهداف این جشنواره است.

رئیس دبیرخانه شورای فرهنگی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه جشنواره کتاب سال بهزیستی به پاس قدردانی از تلاش‌های ماندگار اندیشمندان، فرهیختگان و چهره‌ های ممتاز عرصه قلم در حوزه‌های تخصصی بهزیستی برگزار می‌شود، گفت: تمامی مؤلفان، مترجمان، سردبیران نشریات مرتبط و ناشران می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه نخستین جشنواره «کتاب سال بهزیستی» ارسال کنند.

وی اضافه کرد: آثار رسیده در بخش های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری از معلولیت‌ها، حوزه اجتماعی مشتمل بر کودکان، توانمندسازی زنان و خانواده و بررسی رویکردهای توانمندسازی در معلولان بررسی و برگزیده می شود.

یک دیدگاه بگذارید.


 • نظرسنجی

  نظر شما در مورد سایت انتشارات چیست؟

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • ارتباط با انتشارات

  آدرس:

  تهران - میدان امام خمینی-خیابان فیاض بخش- ضلع شمالی پارک شهر - سازمان بهزیستی کشور- طبقه هشتم

  شماره تماس انتشارات

  021 - 66703918

  ایمیل:

  info[@]Ebook-behzisti[dot]ir

 • لوگو انتشارات

  entesharaat