نویسنده کتاب: دکتر سید محمد علی یکتا مرام و کاظم نظم‌ده موضوع کتاب: , , ,
امتیاز

معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور کتابی با عنوان آموزش درمان اختلالات جنسی در افراد ضایعه نخاعی منتشر کرد.

 اختلالات جنسی یکی از مشکلاتی است که در افراد دارای نقص و یا معلولیت ممکن است ایجاد شود و شکل جدیدی از زندگی را برای آنان به‌وجود آورد،

به همین دلیل ضرورت دارد در زمینه کاهش اثرات و عوارض جانبی آن تمهیدات خاص علمی مد نظر متخصصان و محققان ذیربط قرار گیرد. وجود برخی محدودیت‌های فرهنگی و اجتماعی مانع از آن می‌شود که به صورت شفاف و روشن به موضوعات مرتبط با مسائل جنسی پرداخته شود.

در این کتاب ضمن رعایت پاره‌ای از ملاحظات، تلاش شده تا معلولان با جدیدترین روش‌ها و متدهای علمی در زمینه کاهش مشکلات جنسی و ارائه راهکارهای منطقی برقراری ارتباط جنسی سالم و موفق آشنا شوند.

در کتاب ۱۴۴ صفحه‌ای آموزش درمان اختلالات جنسی در افراد ضایعه نخاعی، عناوین و سرفصل‌هایی همچون اختلال جنسی در پروسه توانبخشی، آشنایی با دستگاه تناسلی مردان و زنان، مراحل واکنش جنسی، فعالیت جنسی، ناتوانی جنسی، درمان ناتوانی جنسی، سلامت و بهداشت جنسی، روش‌های جلوگیری از بارداری، مشکلات باروری و روش‌های درمان آن و بارداری مشاهده می‌شود.

کتاب حاضر با مقدمه‌ای از دکتر ابوالحسن فقیه رئیس سازمان و به قلم دکتر سید محمد علی یکتا مرام و کاظم نظم‌ده نگارش و منتشر شده است.

Untitled-2000

یک دیدگاه بگذارید.


 • نظرسنجی

  نظر شما در مورد سایت انتشارات چیست؟

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • ارتباط با انتشارات

  آدرس:

  تهران - میدان امام خمینی-خیابان فیاض بخش- ضلع شمالی پارک شهر - سازمان بهزیستی کشور- طبقه هشتم

  شماره تماس انتشارات

  021 - 66703918

  ایمیل:

  info[@]Ebook-behzisti[dot]ir

 • لوگو انتشارات

  entesharaat